Kontakt oss

Kontakt oss

For henvendelser, send e-post til post@festspillnn.no eller info@festspillnn.no

Ragnheiður Skúladóttir
Direktør
ragnheidur@festspillnn.no
Telefon: + 47 96 00 92 00

Hilde Høyvåg                                 
Administrasjonssjef
hilde@festspillnn.no
Telefon: +47 77 04 12 30

Eirin Hammari
Produsent musikk
eirin@festspillnn.no
Telefon: + 47 959 33 041

Victoria Bakken 
Markeds- og kommunikasjonssjef
victoria@festspillnn.no 
Mobil: +47 915 77 396

Eirik Hagerup
Produksjonsleder
eirik@festspillnn.no
Mobil: +47 469 40 975

Tine Skjold
Prosjektleder og produsent NUK
tine@festspillnn.no
Mobil: 991 09 573

Duncan Kennedy
Partner- og arrangementsansvarlig
duncan@festspillnn.no
Mobil: 411 73 412

Elizabeth Parra
Konseptutvikler
elizabeth@festspillnn.no
Mobil: 971 25 728

Sølvi Katrine Andersen 
Produsent scenekunst 
solvi@festspillnn.no
Mobil: 916 05 405